Головна
Реєстрація
Вхід

Вітаю Вас Гість | RSS
       САЙТ   ПАМ'ЯТІ
      ЛЕОНІДА КУЛІША-ЗІНЬКІВА

поет, дитячий письменник, гуморист, краєзнавець 

Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 82

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

 ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕМІЮ 
 
ПОЛОЖЕННЯ
"Про премію в галузі дитячої літератури ім. Леоніда Куліша-Зіньківа"
 
1. Премія імені Леоніда Куліша-Зіньківа (далі - премія) заснована з метою увіковічення пам'яті українського поета й прозаїка, творчість якого номінувалась на здобуття Всеукраїнської літературної премії імені Лесі Українки, члена Національної спілки письменників і журналістів України, присуджується один раз у два роки поетам, письменникам у галузі дитячої літератури, які своєю творчістю популяризують українську книгу, сприяють вихованню патріотизму, любові до рідного краю в дітей і підлітків.
2. Вручення премії відбувається до дня народження Леоніда Куліша-Зіньківа в листопаді 2010 року, а в подальших роках - у травні на творчому літературному вечорі в с. Кричильськ Сарненського району.
3. Пропозиції щодо претендентів на здобуття премії подаються до відділу культури й туризму райдержадміністрації.
4. Творчий доробок претендентів має бути з трьох примірників книг у галузі дитячої літератури (проза, поезія, драматургія), які подає відділ культури й туризму райдержадміністрації на розгляд журі не пізніше ніж за чотири місяці до дня вручення премії з листом-клопотанням установи, організації, творчої спілки, громадської організації про висунення роботи на присудження премії.
5. Днем висунення претендента на здобуття премії вважається день реєстрації у відділі культури й туризму Сарненської райдержадміністрації листа-клопотання.
6. Подані, матеріали, що входять до книги претендента, мають мати основні критерії, за якими здійснюється відбір: художній рівень твору, суспільна значимість.
7. Для розгляду наданих примірників книг, визначення та нагородження лауреатів створюється журі з присудження премії в галузі дитячої літератури імені Леоніда Куліша-Зіньківа (далі - журі) в складі 10 чоловік, у тому числі відповідального секретаря, який бере участь у засіданнях без права голосу. Журі очолює голова. До його складу за згодою включаються члени Національ­ної спілки письменників України, лауреати премії імені Лесі Українки, дитячі письменники, секретар обласної організації Національної спілки журналістів України. Персональний склад затверджується розпорядженням голови рай держадміністрації. Основною формою роботи журі є засідання. їх веде голова або за його дорученням заступник. Засідан­ня є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини його складу. Рішення про присудження премії приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх членів журі.
У разі, якщо при голосуванні результати розподілилися порівну, то голос головуючого на засіданні є ухвальним. Премія може бути й не присуджена жодному автору-претенденту в разі невідповідності конкурсним вимогам. Засідання журі проводиться за 15 днів до вручення премії в галузі дитячої літератури імені Леоніда Куліша-Зіньківа.
8.Організаційне забезпечення роботи журі, у тому числі приймання та підготовку документів, здійснює відповідальний секретар.
9. Повторна премія може присуджуватись не раніше ніж через шість років після попереднього присудження.
10. Особам, яким присуджується премія, присвоюється звання лауреатів у галузі дитячої літератури імені Леоніда Куліша-Зіньківа та вручається диплом і грошова винагорода в розмірі 4 000 тис. грн.

Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Друзі сайту

© Сарненська центральна районна бібліотека, відділ автоматизації бібліотечних процесів, 2012 рік